Tko je tko

UPRAVA FESTIVALA
Boris T. Matić – Direktor
Hrvoje Laurenta – Izvršni direktor
Lana Matić – Producentica
Selma Mehadžić – Koordinatorica programa

PRODUKCIJA I FESTIVALSKI URED
Dunja Bovan – Koordinatorica festivala
Iva Jurlina, Katarina Čižić– Asistentice u koordinaciji filmskog programa
Koviljka Lazar – Voditeljica uredskih poslova i ZFF putuje
Marija Ćurić – Asistentica produkcije

PROGRAM ZA DJECU I MLADE
Katarina Crnčić – Koordinatorica programa Bibijada i PLUS
Lucija Katarina Šešelj – Asistentica programa Bibijada i PLUS

INDUSTRIJA
Inja Korać – Koordinatorica programa Industrija
Iris Tomić – Asistentica programa Industrija

UMJETNIČKI SAVJET
Vladimir Gojun – Selektor programa Kockice
Nenad Polimac – Selektor programa Moj prvi film: In memoriam
Diana Nenadić – Selektorica programa Fragmenti egzila
Antonio Nuić – Umjetnički savjetnik
Mike Downey – Umjetnički savjetnik
Ante Magzan – Umjetnički savjetnik
Čedomir Kolar – Umjetnički savjetnik

MARKETING I PROMOCIJA
Mia Milovčić – Voditeljica marketinga
Alen Nužda – Voditelj promocije
Hana Matić – Asistentica marketinga

ODNOSI S JAVNOŠĆU I IZDAVAŠTVO
Petra Hofbauer – Voditeljica ureda za odnose s javnošću
Jelena Svirčić – Voditeljica press službe i društvenih mreža
Margarita Jurišić – Asistentica press službe
Valentina Lisak – Urednica kataloga i programske knjižice
Mirna Belina – Asistentica urednice kataloga i programske knjižice
Robin Antolović – Urednik internetske stranice
Lucija Drača – Asistentica urednika internetske stranice
Mario Kozina – Urednik festivalskih novina
Jelena Pašić, Anja Pletikosa – Novinarke festivalskih novina
Ivana Šušković – Lektorica

URED ZA GOSTE
Katarina Crnčić – Voditeljica ureda za goste
Luana Lojić – Asistentica voditeljice ureda za goste
Elena Mikac – Koordinatorica žirija
Lidija Šuvić – Ured za akreditiranje

PRODUKCIJSKA PODRŠKA
Lucija Mandekić – Voditeljica glazbenog programa
Lidija Šuvić – Koordinatorica volontera
Dejan Vidić – Produkcijska podrška

BLAGAJNE I PRODAJA
Koviljka Lazar – Voditeljica blagajni
Nika Bobić – Asistentica voditeljice blagajni
Zrinka Bačić, Dora Bednjanec, Tara Ivanšević, Ivana Kovačić – Blagajnice
Brojke – Računovodstvo

MENADŽMENT LOKACIJA
Bojan Tišljar– Voditelj kina Tuškanac
Tihana Iva Prolić – Voditeljica dvorane KIC
Andrea Jakovac – Voditeljica MSU
Hana Marija Skerlev – Voditeljica NS Dubrava
Vedran Mitjevski – Voditelj KUC Travno

PRIJEVODI
Marko Godeč, Ministarstvo titlova – Prijevod filmova i titlanje
Tvrtko Lovreković, Nina Pisk– Prevoditelji tekstova
Andrea Rožić – Prevoditeljica kataloga i programske knjižice
Mario Dobrić – Konsekutivni prevoditelj

FOTO I VIDEO DOKUMENTACIJA
Andrija Gvozdić Michl – Montažer video materijala i tehnička podrška
Iva Zrnčić – Urednica foto sadržaja
Julien Duval, Samir Cerić Kovačević – Fotografi
Izvan Fokusa – ZFF videokronike

TEHNIKA
Mario Vučemilović Jurić – Voditelj tehnike
Mislav Vinković, Damir Pezerović – Koordinatori projekcija u kinu Tuškanac /
Nenad Kubat – Koordinator projekcija u MSU
Vatroslav Živković – Koordinator projekcija u dvorani KIC
Rezolucija – DCP i videoprojekcije / DCP and Video Screenings

VIZUALNI IDENTITET
Šesnić & Turković – Vizualni identitet
Pero Vojković – Dizajn vizualnih komunikacija
Saša Budimir – Festivalska špica
Vedran Mihalić, Typed – Programiranje internetskih stranica