Tko je tko

Uprava festivala

Boris T. Matić –  Direktor
Hrvoje Laurenta – Izvršni direktor
Lana Ujdur –  Producentica
Selma Mehadžić – Koordinatorica programa

Umjetnički i programski savjet

Antonio Nuić – Umjetnički savjetnik
Mike Downey – Umjetnički savjetnik
Ante Magzan – Umjetnički savjetnik
Martin Schweighofer – Umjetnički savjetnik
Vladimir Gojun – Selektor programa ‘Kockice’
Nenad Polimac – Selektor programa ‘Moj prvi film: Švedska’
Diana Nenadić – Selektorica programa ‘Film neposluha’

Marketing i promocija

Alen Nužda – Voditelj promocije
Mia Milovčić – Voditeljica marketinga

Odnosi s javnošću i Press služba

Jelena Svirčić
Petra Hofbauer

Ured za goste

Iva Jurlina – Voditeljica ureda za goste
Tena Strahinec – Asistentica voditeljice ureda za goste

Festivalski ured

Dunja Bovan – Koordinatorica festivala
Ivana Vuković – Asistentica produkcije
Inja Korać – Koordinatorica programa Industrija
Hanna Kunić – Asistentica programa Industrija
Olja Mataija – Asistentica u koordinaciji filmskog programa
Koviljka Lazar – Voditeljica uredskih poslova
Bojan Tišljar – Voditelj logistike

Programi za djecu i mlade: Bibijada i PLUS

Katarina Crnčić – Koordinatorica programa
Lucia Matić  – Asistentica programa

Blagajne

Vanja Daskalović – Voditeljica blagajni
Koviljka Lazar – Asistentica voditeljice blagajni

Izdavaštvo

Valentina Lisak – Urednica kataloga i programske knjižice
Sanja Padjen – Urednica internetske stranice
Lucija Drača – Asistentica urednice internetske stranice
Mario Kozina – Urednik festivalskih novina
Ivana Šušković – Lektorica

Foto i Video dokumentacija

Andrija Gvozdić Michl – Montažer video materijala i tehnička podrška
Filip Trezner –  Koordinator fotografa i video produkcije
Julien Duval, Demjan Rožman – Fotografi
Izvan fokusa – ZFF Videokronike

Tehnika

Mario Vučemilović Jurić – Voditelj tehnike
Željko Jurik, Igor Šubat, Vatroslav Živković – Koordinatori projekcija u kinu Europa
Mislav Vinković i Matija Žibrat – Koordinatori projekcija u kinu Tuškanac
Zlatko Domić – Koordinator projekcija u Muzeju suvremene umjetnosti
Rezolucija – DCP i videoprojekcije

Menadžment lokacija

Josip Pekera – Koordinator kina Europa
Vedran Mitjevski – Voditelj kina Europa
Tihana Iva Prolić – Voditeljica kina Tuškanac
Vanessa Biljan – Voditeljica dvorane F22
Petra Blašković – Voditeljica Muzeja suvremene umjetnosti
Ivan Tofing – Voditelj dvorane Muller i koordinator premijera
Petra Babić – Voditeljica Dokukina KIC

Prijevodi

Ministarstvo titlova – Prijevod filmova i titlanje
Ivana Ostojčić, Vivijana Vidas – Prijevod tekstova

Vizualni identitet

Šesnić & Turković – Vizualni identitet
Pero Vojković – Prilagodbe, prijelom i DTP
Antonio Nuić, Andrija Gvozdić Michl i Saša Budimir – Festivalska špica
Saša Budimir – TV reklama, animacije i telopi
Vedran Mihalić, Typed – Programiranje i dizajn internetskih stranica

Produkcijska podrška

Lidija Šuvić – Ured za akreditiranje
Margareta Šarkanji – Koordinatorica glazbenog programa
Mladen Gašparec – Koordinator hitnih intervencija
Vanessa Biljan – Koordinatorica volontera
Marko Dajak – Voditelj prodaje
Alen Agović – Voditelj ugostiteljstva
Dejan Vidić, Andrea Jakovac – Produkcijska podrška
Definite – IT
Brojke  – Računovodstvo

 

Generalni sponzor

Pokrovitelj nagrada

Sponzori

Medijski partneri

Partneri