Raspored

NAPOMENA: Raspored možete pomicati lijevo - desno
  • Kino Tuškanac, Tuškanac 1
  • 9:30

  • 14:00

  • 17:00

  • 20:00

  • 22:30

  • PETAK, 8.11.
  • GLAVNI PROGRAM
    Negdje lijepo
    Ena Sendijarević / 91’

  • 12:30
    BIBIJADA
    Eia i sove
    Anu Aun / 90’ / 7+

  • PONOVNO S NAMA
    Jojo Rabbit
    Taika Waititi / 108’

  • GLAVNI PROGRAM
    Negdje lijepo
    Ena Sendijarević / 91’

  • PONOVNO S NAMA
    Mlijeko
    Grímur Hákonarson / 92’

  • SUBOTA, 9.11.
  • GLAVNI PROGRAM
    Monos
    Alejandro Landes / 102’

  • 12:30
    GLAVNI PROGRAM
    Ivana Grozna
    Ivana Mladenović / 89’

  • 18:00
    GLAVNI PROGRAM
    Monos
    Alejandro Landes / 102’

  • GLAVNI PROGRAM
    Ivana Grozna
    Ivana Mladenović / 89’

  • PONOVNO S NAMA
    Ema
    Pablo Larrain / 102’

  • SUBOTA, 16.11.
  • 11:00
    MOJ PRVI ODLAZAK U KINO
    Gordon i Paddy
    Linda Hambäck / 65’ / 4+

  • GLAVNI PROGRAM
    Ivana Grozna
    Ivana Mladenović / 89’

  • VELIKIH 5
    Samo ti
    Harry Wootliff / 119’

  • 19:30
    FILM ZATVARANJA
    Bosonogi car
    (izvan konkurencije)
    Jessica Woodworth, Peter Brosens / 98’

  • GLAVNI PROGRAM
    Bosonogi car
    (izvan konkurencije)
    Jessica Woodworth,
    Peter Brosens / 98’

  • MSU, Avenija Dubrovnik 17
  • 17:00

  • 19:00

  • 21:00

  • SUBOTA, 9.11.
  • PONOVNO S NAMA
    Mlijeko
    Grímur Hákonarson / 92’

  • VELIKIH 5
    Samo ti
    Harry Wootliff / 119’

  • PONEDJELJAK, 11.11.
  • BIBIJADA
    Taiki
    Mirjam de With / 86’ / 7+

  • PONOVNO S NAMA
    Jojo Rabbit
    Taika Waititi / 108’

  • VELIKIH 5
    Izdajnik
    Marco Bellocchio / 145’

  • SUBOTA, 16.11.
  • GLAVNI PROGRAM
    Monos
    Alejandro Landes / 102’

  • GLAVNI PROGRAM
    Visoka djevojka
    Kantemir Balagov / 137’

  • NEDJELJA, 17.11.
  • GLAVNI PROGRAM
    Bosonogi car
    (izvan konkurencije)
    Jessica Woodworth,
    Peter Brosens / 98’

  • GLAVNI PROGRAM
    Kraljica srca
    May el-Toukhy / 127’

NAPOMENA: Raspored možete pomicati lijevo - desno
  • DVORANA KIC, Preradovićeva 5
  • 17:00

  • 19:00

  • 21:00

  • PETAK 8.11.
  • FRAGMENTI EGZILA
    Rad na crno
    Jerzy Skolimowski / 97’

  • FESTIVALI POD REFLEKTOROM:
    FESTIVAL MEDITERANSKOG FILMA SPLIT
    Čudo Sargaškog mora
    Syllas Tzoumerkas / 121’

  • PONEDJELJAK, 11.11.
  • 16:00
    INDUSTRIJA

  • FRAGMENTI EGZILA
    Žabar
    Reiner Werner Fassbinder / 88’

  • FESTIVALI POD REFLEKTOROM:
    KINO MEDITERAN
    Koko-di Koko-da
    Johannes Nyholm / 85’

  • SRIJEDA, 13.11.
  • MOJ PRVI FILM: IN MEMORIAM
    Crni Petar
    Miloš Forman / 89’

  • FESTIVALI POD REFLEKTOROM:
    VENECIJANSKI FILMSKI FESTIVAL – HORIZONTI

    Izbor kratkih filmova
    83’

  • PETAK, 15.11.
  • MOJ PRVI FILM: IN MEMORIAM
    Noć živih mrtvaca
    George A. Romero / 96’

  • FESTIVALI POD REFLEKTOROM:
    FILMSKI FESTIVAL U LOCARNU
    Nimic
    Yorgos Lanthimos / 12’

    Bezbožnica
    Railtza Petrova / 99’

  • SUBOTA, 16.11.
  • MOJ PRVI FILM: IN MEMORIAM
    Izvedba
    Nicolas Roeg, Donald Cammell / 105’

  • FESTIVALI POD REFLEKTOROM:
    MEĐUNARODNI FILMSKI FESTIVAL U SOFIJI
    Izbor kratkih filmova
    96’

  • NS Dubrava, Dubrava 51 a
  • 11:00

  • 19:00

  • NEDJELJA, 10.11.
  • BIBIJADA
    Taiki
    Mirjam de With / 86’ / 7+

  • GLAVNI PROGRAM
    Naše majke
    César Díaz / 77’

  • SUBOTA, 16.11.
  • MOJ PRVI ODLAZAK U KINO
    Gordon i Paddy
    Linda Hambäck / 65’ / 4+

  • PONOVNO S NAMA
    O beskraju
    Roy Andersson / 76’

  • KUC TRAVNO, Božidara Magovca 17
  • 11:00

  • 19:00

  • SUBOTA, 9.11.
  • BIBIJADA
    Taiki
    Mirjam de With / 86’ / 7+

  • PETAK, 15.11.
  • PONOVNO S NAMA
    Ema
    Pablo Larrain / 102’

  • SUBOTA, 16.11.
  • BIBIJADA
    Eia i sove
    Anu Aun / 90’ / 7+

  • NEDJELJA, 17.11.
  • MOJ PRVI ODLAZAK U KINO
    Gordon i Paddy
    Linda Hambäck / 65’ / 4+

  • GLAVNI PROGRAM
    Naše majke
    César Díaz / 77’

  • INDUSTRIJA